F.C Dulce Maria RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
F.C Dulce Maria RO

Si eres Ardillita aqui es tu lugar!En el mundo de las Ardillitas!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  AfilliadosAfilliados  
!Hola todos!!Espero que el foro te gusta y porfa POSTAR!Nosotros quieremos hacer el foro oficial,par vosotros y para Dul,pero sin vosotros no podemos!!!BESOS!
Registros en Club de Fans DulceMaria RO!Inregistrari in F.C.Dulce Maria RO!
Tenemos nuevo topic para los problemasss!!Avem un nou topic pentru probleme legate de familie,etc!
Affiliados
Concurs la bataie!!!! 2ce5l35Photobucket"> Concurs la bataie!!!! 2uztiwzConcurs la bataie!!!! Ev116cConcurs la bataie!!!! Fctrgy

 

 Concurs la bataie!!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
vOndyta_de_vOndyta
♥♫ PrEsIdEnTa♥♫
♥♫ PrEsIdEnTa♥♫
vOndyta_de_vOndyta


Cantidad de envíos : 310
Fecha de inscripción : 01/06/2009
Localización : A lAdO dE mI aRdIlLitA y Mi Bb pOmPuDo!!:X:X:X

Concurs la bataie!!!! Empty
MesajSubiect: Concurs la bataie!!!!   Concurs la bataie!!!! Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 2:28 am

[size=18][color=red][b]Cu ocazia deschiderii siteului si al forumului,Fan Clubul DULCE MARIA RO , organizeaza un concurs la bataie ! Raspunde la intrebarea de mai jos,completeaza datele si poti castiga un un premiu surpriza!
SUCCES TUTUROR !
Castigatorul va fi ales printr-un program care va alge pe neasteptate un nume.El va fi anuntat pe data de 29 iunie ora 19:00 pe forum,fiind anuntat printr-un telefon sau mesaj la numarul alocat pe care l-a completat !
Date cum trebuie sa completezi formularul pentru ca completarile tale sa fie valide!
Nume utilizator forum: nick-ul cu care esti inscris pe forum [ex]
Nume complet : Nume,Prenume, puteti sa scrieti optionalk cu virgula varsta [ex: Popescu Alexandru, 19 ani ]
Tara: unde locuiest,in ce tara [ex: Romania]
Oras: orasul tau [ ex: Bucuresti]
Judet - [ex: Bucuresti]
Adresa de email : ex : alex2500@yahoo.com
Adresa locuintei::strada ,blocul ,numarul apartamentului,numarul strazii, sector,cod postal. Daca
stati la casa, scrieti strada , numarul casei etc.
Telefon: numarul in care vei fi anuntat ca esti castigatorul premiului ex: 07******** sau 021*******
Daca datele sunt gresite,acestea nu vor fi valide,si raspunsul tau nu va fi luat in considere.. Odata ce ai trimis raspunsul la emailul FC.dulcemariaRO@gmail.com
in maxim 2 zile vei fi anuntat daca raspunsul e corect si ai intrat in concurs !
Va multumim!Intrebarea este:Cine este protagonistul din VDA?


Ultima editare efectuata de catre vOndyta_de_vOndyta in Vin Iun 26, 2009 3:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://dulcemaria-ro.forumgratuit.ro
3vyk3fanarbd4ever
♥♫ ChIqUiTo♥♫
♥♫ ChIqUiTo♥♫
3vyk3fanarbd4ever


Cantidad de envíos : 12
Fecha de inscripción : 05/06/2009
Edad : 33
Localización : Tg-Mures

Concurs la bataie!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Concurs la bataie!!!!   Concurs la bataie!!!! Icon_minitimeMier Iun 17, 2009 7:34 pm

In VDA cel nou va fi Maite Perroni sau Dulce Maria.
Numele meu:Szabo Eva-Reka
Nume utilizator:Szabo Eva-Reka
Nick:3vyk3fanarbd4ever
Varsta:18ani
E-mail:evike_eva2001@yahoo.com
Tara:Romania
Orasul:Tg-Mures
Adresa:N.Grigorescu Nr.4 Scara.D Ap.5

Telefon:0365417703
[/color][/b][/i][b][i]
Sus In jos
http://yorekutzifanarbd.hi5.com
vOndyta_de_vOndyta
♥♫ PrEsIdEnTa♥♫
♥♫ PrEsIdEnTa♥♫
vOndyta_de_vOndyta


Cantidad de envíos : 310
Fecha de inscripción : 01/06/2009
Localización : A lAdO dE mI aRdIlLitA y Mi Bb pOmPuDo!!:X:X:X

Concurs la bataie!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Concurs la bataie!!!!   Concurs la bataie!!!! Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 2:05 am

Multumim tutor care s-au inregistrar la acest concurs pe site si pe foro....deci sunt multi,va MULTUMIM!!!
Sus In jos
https://dulcemaria-ro.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Concurs la bataie!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Concurs la bataie!!!!   Concurs la bataie!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Concurs la bataie!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
F.C Dulce Maria RO :: Free time :: Concursos-
Mergi direct la: